De zomerzoektocht is er weer !

overijse

Davidsfonds Zoektocht 2018

 Vanaf  zaterdag 2 juni tot en met zondag 16 september 2018

 Op ontdekking in en rondom Overijse, Tervuren en Hoeilaart

 

Zoals ieder jaar een gelegenheid om er eens op uit te trekken met de wagen  of  fiets  samen met gezin of vrienden.

Een dagje, of beter nog, een week-endje vol historisch erfgoed en leuke dorpjes.

De deelnemingspakketten voor de klassieke zoektocht zijn vooraf bij ons te verkrijgen, levering enkele dagen voor de start.

De parcoursbeschrijving en de opdrachten kunt u zodoende reeds vooraf inkijken en hoeft U niet te wachten tot bezoekerscentrum “Dru!f” opent. (Waversesteenweg 2, 3090 Overijse) om uw zoektocht te beginnen.

De voorraad is echter beperkt, wees er vlug bij ! Inschrijven mogelijk tot 31 mei 2018. U betaalt nadien met de overschrijving bij het deelnemingspakket dat wij aan huis bezorgen.

Inschrijven bij Erik Huyghe, Maria Yssersstraat 20 – 8800 Roeselare – 051/ 69 06 28 liefst per mail : erik.huyghe@telenet.be

Een reactie plaatsen

Opgeslagen onder zomerzoektocht

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s